עינבר הוא למעשה שרף עצים מאובן בן מיליוני שנים שנכרה ממעמקי האדמה. בעת ענידת מחרוזת ענברים, כאשר העינבר בא במגע עם חום הגוף הוא משחרר שמנים ומינרלים טבעיים אשר נספגים בגוף ועוזרים להפיג כאבים וליצור תחושת רוגע ונועם.
בקיעת וצמיחת שיניים אצל תינוקות יכולה להיות תהליך ארוך, כואב, מתסכל ומעייף הן לתינוק והן להוריו.
הורים רבים בעולם זיהו את היכולת של הענבר להקל על כאבי בקיעת השיניים אצל תינוקות ולהפחית באופן משמעותי את התופעות הנלוות לתהליך זה אצל ילדיהם.
השימוש בשרשרת ענברים מחליף במקרים רבים את הצורך להשתמש בתרופות ומשככי כאבים לא טבעיים והוא אינו מצריך דבר מלבד לענוד לתינוק שרשרת ענברים סביב צווארו. ענידת שרשרת ענברים ידועה גם כמקלה ואף כמונעת את הסימפטומים הנלווים לכאבי שיניים אצל תינוקות כמו אדמומיות בלחיים, נפיחות חניכיים, תפרחת חיתולים וחום.
את שרשרת הענברים ניתן כמובן לשמור ולהעביר בין כל ילדי המשפחה כך שהקנייה היא חד פעמית (תשתדלו לא לאבד…). מפעם לפעם יש לטהר את העינברים ע"י שטיפה במים ויבוש בצל.
בין הענברים מפריד קשר לאבטחה מירבית ואבזם בטיחותי המותאם לילדים ולפעוטות.

אנחנו מקפידים למכור שרשראות השזורות מענברים מאורכים (בעלי צורה אליפטית) אשר עברו ליטוש עדין בלבד ומחרוזות השזורות מענברים עגולים, כך שנוצר מגע מקסימלי, עדין ונעים בין העינברים ועור התינוק.
אנחנו בשום אופן לא מוכרים מחרוזות ענברים השזורות מצ'יפס. צ'יפס הם שבבים, בעצם פסולת מתהליך עיבוד הענברים. מחרוזת הצ'יפס אמנם זולות משמעותית, אבל שטח המגע של שבבי הענברים עם העור קטן בהן משמעותית, ולכן השפעת המחרוזת פחותה באופן משמעותי. המגע של הצ'יפס אינו נעים על העור והם נותים להשבר בקלות.
לכן אנחנו בוחרים שלא למכור מחרושות ענברים השזורות מצ'יפס אצלנו בחנות.

חשוב – אנא הקפידו על שימוש נכון, בטוח ואחראי בשרשרת הענברים של ילדיכם ושלכם.
יש לענוד את שרשרת ענברים אך ורק בהשגחת מבוגר.
אין לענוד את שרשרת הענברים ללא השגחת מבוגר.
יש להסיר את שרשרת הענברים לפני השינה.
אין לענוד בשום אופן את שרשרת הענברים על הקרסול או על שורש כף היד ואין לאפשר לעיסה של השרשרת.
שימו לב, כל המידע הכתוב באתר אינו בגדר המלצה רפואית ויש להתייעץ ברופא מומחה במידת הצורך לשאלות רפואיות.

לחזרה לדף מחרוזת הענברים לילדים לחצו כאן