הי, אני דורון, אמא לעדן, תום וקשת

במשך שנים רבות אני צורפת, התכשיטים שלי נמכרים בכל העולם.
במקביל, אני מרפאה רוחנית, מלווה ומטפלת בנשים בכל צמתי החיים ובפרט – מלווה נשים אשר מתקשות להכנס להריון, אל ההריון שכלכך מגיע להן.

את שרשרת הענברים גילינו כמעט במקרה, כשענברים עדיין לא היו נפוצות בארץ ומיד התאהבנו.
מעבר ליופי הכובש שלהן, חווינו את הריפוי וההקלה שהן מעניקות עם הילדים שלנו ובכזו עוצמה, שמיד היה ברור לנו שאין מצב שאנחנו שומרים את הסוד הזה רק עבורנו.
עם קשת הקטנה שלנו, החוויה היתה הרבה מעבר למה שציפינו. איתה, לא חווינו כלל את אף אחד מהסימפטומים הנפוצים כל כך בתהליך בשקיעת השיניים. לא היה לה חום, לא היה גרוי ולא ריור, לא היו שלשולים או חוסר שקט. רק בלילה, כשישנו יחד, היא היתה נצמדת אלי חזק ומתפנקת מעבר למה שהיתה עושה בדרך כלל, וכך הייתי יודעת שכנראה צפויה בקיעת שיניים.
הרצון לעזור ולהקל על כמה שיותר תינוקות והורים בשלב הכל כך מאתגר והכל כך לא פשוט הזה של בקיעת השיניים הפכו לשליחות שלנו ולפני יותר מ 15 שנה הקמנו את The Charmer במטרה לאפשר לכל אמא ולכל תינוק לישון בשקט עד כמה שניתן.
את מחרוזות הענברים אנחנו ממשיכים לענוד כולנו עד היום, קשת כבר בת 8!! והן מלוות אותנו עם כל התכונות הנפלאות שלהן דרך מסעות ואתגרי החיים.

את פעמוני ההרמוניה להריון פגשתי בטיבט, בזמן הטיולים שלי במזרח הרחוק, ובמהלך ההריון שלי עם עדן, היום בת 14 (גוד!!), ענדתי פעמון.
שנים מאוחר יותר, תוך כדי סידור הארון שלי, הזזתי את קופסת פעמון ההריון שנחה שם והפעמון צלצל.
עדן, שהיתה איתי בחדר באותו הזמן, הרימה את הראש ושאלה בעיניים עצומות תוך שהיא מנסה להתרכז על מנת להזכר: "אמא, מה זה…. מה היה הצליל הזה? …מאיפה אני מכירה אותו?" עדן היתה אז בת 6 והצליל המיוחד של הפעמון שענדתי בזמן ההריון שלה, היה שמור איתה וזכור לה עמוק בבטן ובלב.
זו היתה חוויה כל כך מרגשת, שמיד דמעות הציפו לי את העיניים.

הדוגמניות והדוגמנים המשגעים בחנות שלנו הם הילדים שלי, הילדים של אחי, אחותי ואמא שלי.

אני כאן תמיד, זמינה לכל שאלה ועם כל התלבטות,
יום נפלא,
דורון


דורון
אמא, צורפת תכשיטים ומרפאה

מתמחה בתכשיטי פירסינג איכותיים בעבודת יד ובתכשיטים אנרגטיים, תכשיטי ריפוי

רדי
אבא, מורה לטאי צ'י, צ'י קונג ומדיטציה

מורה לחיים בריאים. מלמד מילדים צעירים ועד הגיל שלישי ואף מעבר לו

עדן תום וקשת
שמחת החיים האמיתית, עוזרים קטנים גדולים!, פרזנטורים

האור שלנו. ילדים מקסימים ומלאי אנרגיה שמזכירים לנו, בכל יום מחדש: מה באמת חשוב, מהו סדר העדיפות הנכון ושאם באמת רוצים, אז הכל אפשרי.