אתר www.the-charmer.com ( להלן: "האתר") הנמצא בבעלותה והמופעל ע"י חברת פלאנט הפי נד-נד בע"מ (להלן: "החברה") ומשמש כאתר מכירות לרכישת תכשיטים מאבני ענבר, אבני לבה, פעמוני הרמוניה להריון ותכשיטי כסף (להלן: "המוצר").

כללי
– האמור בתקנון זה הינו בלשון זכר, לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

– הוראות התקנון חלות על רכישה, שימוש, ביקור, גלישה או דפדוף באתר.
–  הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
– עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הלקוח לבין החברה.

הרכישה

 • האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט (להלן: "עסקת מכר מרחוק")
 • ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
 • הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או חשבון paypal בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
 • מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ, אלא אם צוין אחרת באופן מפורש.
 • עסקה שאושרה מהווה קנייה של הטובין, המחייבת את הלקוח בתשלום מלא בעבורם, בהתאם למחיר שהוצג באתר.
 • בביצוע העסקה, הלקוח מסכים ומאשר כי החברה מורשית לגבות מחשבון כרטיס האשראי ו/או מחשבון ה-payapl שלו את הסכום בגין העסקה שביצע דרך האתר.
 • במקרה שבו חברת כרטיס האשראי ו/או paypal יסרבו לכבד את העסקה, תבוטל העסקה והטובין לא יסופקו ללקוח.
 • החברה אינה אחראית לכל עמלות בנק נוספות, חיובי ריבית, חיובים כספיים, חיובים בגין יתרת חובה, או כל עמלה ו/או חיוב אחרים הנגרמים כתוצאה מחיוב החברה את הלקוח בגין העסקה.
 • החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
 • החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל הצעה ו/או עסקה כלשהיא, אם יתברר לה שחלה טעות אנוש או טעות טכנית בפרט מפרטי ההצעה.

מדיניות החזרות וביטולים

– בהתאם לחוק הגנת הצרכן , התשמ"א-1981 (להלן: "החוק"), במסגרת עסקת מכר מרחוק, ניתן לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או ממועד קבלת פרטי העסקה – לפי המאוחר מבניהם. יובהר כי החברה רשאית לגבות דמי ביטול בגובה 5% מסכום העסקה עבור המוצר או 100 ₪, הנמוך מבניהם.

– דמי המשלוח עבור שליחת המוצר אל הלקוח – לא יוחזרו בגין ביטול העסקה.

– הלקוח מחויב להודיע על רצונו לביטול העסקה באמצעות: שיחה טלפונית, דואר רשום, דואר אלקטרוני, או בפקס  לנציגי החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר שאושר באמצעות דואר אלקטרוני מהחברה ללקוח. יובהר כי ביטול עסקה שאושרה והחזר כספי בגינה, יתקיימו בהתאם למדיניות ההחזרים של החברה ובהתאם להוראות החוק.

– במקרה שהביטול אושר, על הלקוח להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה בכפוף לכך שלא נעשה שימוש במוצר, כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר. ככל שהמוצר נפגם אם בעקבות שימוש ע"י הלקוח ו/או אם במסגרת המשלוח חזרה לחברה עקב אריזה לקויה, החברה איננה מתחייבת להחזר כספי ללקוח.

– הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.
–  מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר (אתר אינטרנט שאינו אתר החברה, סוכן שאינו סוכן החברה, או כל גורם אחר שאיננו גורם מורשה מטעם החברה ו/או שקיבל אישור בכתב למכור מוצרים אלו מטעם החברה).

אספקה והובלת המוצר

– החברה תדאג לשלוח את המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 3 ימי עסקים.
– החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.

שירות לקוחות

– בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי החברה בטלפון מספר: 054.7932458.

– ניתן לפנות אל נציגי החברה גם באמצעות דוא"ל, פייסבוק, בצ'אט של האתר.

אחריות ושירות

– האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר. במסגרת תקופת האחריות, תיקון או החלפת המוצר במוצר חדש, יעשו על פי שיקול דעת החברה. לאחר תקופת האחריות החברה מעניקה שירותי תיקון, במידה וניתן לתקן את הפגם, בעלות של 80 ₪. (עלות המשלוח לתיקון והחזרתו ללקוח – חלה על הלקוח).

–  האחריות למוצר ניתנת לתקופה של 3 חודשים מיום הרכישה.
–  האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות האתר. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
– הפיצוי הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
– אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה משימוש שגוי, ובניגוד להוראות המצורפות למוצר.

הגבלת אחריות החברה

 • כל המידע הכתוב באתר הינו בגדר המלצה בלבד. יש להתייעץ עם רופא מומחה, במידת הצורך לשאלות רפואיות.
 • ענידת מחרוזת ענברים ו/או כל תכשיט אחר לפעוטות חייב להיות תחת השגחת מבוגר ובאחריות הורי הפעוט.
 • ניתן לענוד את מחרוזת הענברים החל מגיל 3 חודשים ומעלה, אך ורק תחת השגחת מבוגר.
 • יש להקפיד להסיר את מחרוזת הענברים לפני השינה.
 • מחרוזת הענברים נועדה לענידה ולא ללעיסה. אין לאפשר לפעוט ללעוס את המחרוזת או להכניס אותה לפה.
 • בין אבני המחרוזת מפריד קשר לאבטחה מירבית ואבזם בטיחותי, המותאם לילדים ופעוטות.
 • יש לטהר את הענברים מדי פעם תחת מי ברז זורמים ולייבש בצל.
 • יש להמנע ממגע של הענברים עם סבונים המכילים כימיקליים, כלור, מלח ים, בושם וכדומה.
 • אבן הענבר הינה אבן טבעית ולכן יתכנו הבדלי צבע וגודל בין האבנים במחרוזת.
 • האבן הינה אבן טבעית ולכן יתכנו הבדלי צבע וגודל בין המופיע בתמונות לבין התכשיט עצמו. כמו כן, ייתכן כי בין האבנים עצמן בתכשיט יהיו הבדלי צבע וגודל. יובהר כי לחברה אין שליטה על כך ואין הדבר באחריותה.

–   החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע משימוש שגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

אבטחת מידע ופרטיות

 • החברה, רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס הפרטים האישיים על מנת להביא לידיעת הגולש באתר, בין אם לקוח ובין אם לאו, את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
  – החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם לגולש, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
  – החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הרוכשים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
  – בפתיחת חשבון באתר ו/או בעת רכישה באתר ו/או ברכישה באמצעות הטלפון, מביע הגולש את הסכמתו, לקבל הודעות מהחברה בנוגע לחשבונו, פעילותו באתר, מידע פרסומי, מבצעים, באמצעות SMS ו/או דואר אלקטרוני ו/או ווטסאפ ו/או בכל אמצעי שיווק אחר. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק.
 • באם יבקש הגולש להסיר את פרטיו האישיים מרשימת התפוצה של החברה יש ללחוץ על כפתור הסר ו/או להתקשר ו/או לשלוח הודעה לטלפון נציג החברה: 054.7932458

קניין רוחני

-כל זכויות הקניין הרוחני וסימני המסחר באתר מכירות זה הינם רכושה הבלעדי של החברה והינם מוגנים על ידי זכויות יוצרים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, תשס"ח-2007.
-אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו ו/או תמונות מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

-אין לשנות, להסיר, למחוק, להגדיל, ליצור נגזרת עבודה או לנצל בכל דרך שהיא את התכנים והתמונות שבאתר.

דין וסמכות שיפוט

-פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך בירושלים תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.